You're currently on:

Ryba października 2016

Rybą października "Karpiowych łowów z Tandem Baits 2016" jest olbrzym ważący 25,7kg, którego złowił Piotr Hamerski-Lengas. Karp złowiony został w Lisewie Kościelnym na Jeziorze Długim. Jest to nowy rekord jeziora. Na włosie kulki z serii Carp Food Boosted Hookers o smaku Homar&Rak. Nagrodą za pierwsze miejsce jest bon o wartości 400zł na zakupy w naszym sklepie online.

Piotr Hamerski-Lengas, 25,7kg, CF Boosted Hookers Homar&Rak Piotr Hamerski-Lengas, 25,7kg, CF Boosted Hookers Homar&Rak

Na II miejscu znalazł się Piotr Myśków z karpiem ważącym 20,7 kg, który również został złowiony na kuki z serii Carp Food Homar&Rak. Piotr otrzymuje od nas bon na zakupy w naszym sklepie online o wartości 300zł.

Piotr Myśków, 20,7kg, CF Homar&Rak Piotr Myśków, 20,7kg, CF Homar&Rak

Pozycję III zajął Paweł Dolat z karpiem o wadze 20,5 kg. Na włosie tym razem znalazła się kulka z serii SuperFeed Owocowa Bestia. Nagroda to bon o wartości 200zł na zakupy w naszym sklepie online.

Paweł Dolat, 20,5kg, SF Owocowa Bestia Paweł Dolat, 20,5kg, SF Owocowa Bestia

Nagroda pocieszenia, czyli bon na zakupy w naszym sklepie o wartości 100zł wędruje do Bogdana Drozdalskiego, który także na kulkę o smaku Homar&Rak wyholował karpia 16,4kg.

Bogdan Drozdalski, 16,4kg, CF Homar&Rak Bogdan Drozdalski, 16,4kg, CF Homar&Rak

Z laureatami konkursu skontaktujemy się za pomocą maila w celu ustalenia zasad odbioru nagród. Wszystkim gratulujemy i czekamy na Wasze zgłoszenia w listopadowej edycji "Karpiowych łowów z Tandem Baits 2016":)