You're currently on:

Ryba maja 2016

W pierwszej w tym roku, majowej odsłonie "Karpiowych łowów z Tandem Baits" zwyciężył Grzegorz Kruszyna, który wyholował karpia 22,1kg. Szczęśliwą dla Grzegorza przynętą był bałwanek z kulki tonącej Kałamarnica&Pomarańcza podpiętej Diffusion Boilies o tym samym smaku z serii SuperFeed. Nagrodą jest bon o wartości 400zł na zakupy w naszym sklepie online.

Grzegorz Kruszyna, 22,1 kg, SuperFeed Kałamarnica&Pomarańcza Grzegorz Kruszyna, 22,1 kg, SuperFeed Kałamarnica&Pomarańcza

Miejsce II zajął Paweł Jędrzejewski, który na te same kulki z serii SuperFeed Kałamarnica&Pomarańcza złowił pięknego karpia o wadze 22,0 kg, za co otrzymuje od nas bon na zakupy w naszym sklepie online o wartosci 300zł.

Paweł Jędrzejewski, 22 kg, SuperFeed Kałamarnica&Pomarańcza Paweł Jędrzejewski, 22 kg, SuperFeed Kałamarnica&Pomarańcza

Na III pozycji znalazł się Piotr Szice i jego karp ważący 21,2 kg. Skuteczną przynętą były kulki także z serii SuperFeed, tym razem o smaku Indiana Hot&Spice. Nagroda to bon o wartości 200zł na zakupy w naszym sklepie online.

Piotr Szice, 21,2 kg, SuperFeed Indiana Hot&Spice Piotr Szice, 21,2 kg, SuperFeed Indiana Hot&Spice

W tym roku spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń losujemy "Nagrodę pocieszenia", czyli bon na zakupy o wartości 100zł. Szczęśliwcem jest Piotr Hibner, który przesłał do nas zdjęcie karpia ważącego 19,1 kg. Piotrek złowił go na kulki z serii Carp Food Total Scopex.

Piotr Hibner, 19,1 kg, Carp Food Total Scopex Piotr Hibner, 19,1 kg, Carp Food Total Scopex

Z laureatami skontaktujemy się w osobnym mailu.

Wszystkim gratulujemy i czekamy na Wasze zgłoszenia w czerwcu:)