You're currently on:

Ryba lipca 2014

Jarek Ziaja, który złowił karpia o wadze 22kg zostaje zwycięzcą lipcowej odsłony Karpiowych łowów z Tandem Baits. Szczęśliwą przynętą okazała się kulka z serii Superfeed Kałamarnica&Pomarańcza. Nagroda to 200zł do wykorzystania w sprzęcie TB oraz 50% rabat na zakupy w naszym sklepie online. Gratulujemy!

II miejsce zajmuje w lipcu Wojciech Papała, który może pochwalić się cyprinusem o wadze 21,5kg. Okaz został złowiony na 18mm kulkę TB Słodka Pomarańcza. Nagroda to 40% rabat na zakupy w internetowym sklepie TB.

III miejsce wywalczył natomiast Piotr Strzempek – łowca karpia o wadze 20,4kg. Skuteczną przynętą okazała się kulka Tandem Baits z serii Carp Food Ananasowy Sok. Nagrodą jest 30% rabat na zakupy w sklepie online.

IV miejsce oraz rabat 25% otrzymuje Paweł Jędrzejewski - karp 17kg, który połakomił się na kulkę CF Doskonała Truskawka.

V miejsce oraz rabat 20% - Grzegorz Stramowski z karpiem o wadze 13kg, złowionym na kulkę CF Homar&Rak.

Tytuł "Najładniejszy karp" w lipcu to pięknie ubarwiony 10kg karp złowiony przez Grzegorza Stramowskiego. Łowca karpia w nagrodę otrzymuje od nas 40% rabat na zakupy w naszym sklepie.

Głowna nagroda w kategorii "Amur miesiąca" wędruje do Damiana Lisieckiego, któremu dzięki naszym kulkom CF Wanilia&Śmietanka udało się przechytrzyć piękną "torpedę" o wadze 18kg. Łowca dostaje od nas 40% rabat na zakupy w naszym sklepie online.

Zgodnie z regulaminem konkursu Karpiowe łowy z Tandem Baits rabaty ważne są w ciągu 30 dni od momentu ogłoszenia wyników i dotyczą zakupów o wartości nie przekraczającej 1.200zł brutto /rabaty nie obejmują kosztów dostawy zamawianych produktów/.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i gorąco zachęcamy do zgłaszania swoich połowów!

Przpominamy również, że kto razem ze zdjęciem przyśle relację ze swojej zasiadki, opisze taktykę nęcenia, użyte przynęty, wybór łowiska, ewentualnie własne patenty i sposoby itd.otrzyma dodatkową nagrodę w postaci koszulki Tandem Baits.
Relacja musi zawierać minimum 2500 znaków. Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania relacji o rażąco niskiej wartości merytorycznej. Koszulka zostanie dołączona do pierwszego złożonego zamówienie w naszym sklepie.