You're currently on:

725 x 408 całe szerokość

Stare przysłowie „powiada” - jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.

Ile w tym stwierdzeniu jest prawdy?
Czy nie jest tak, że w naszym domowym łóżku śpi się nam zawsze najlepiej?
Czy stoi nam coś na przeszkodzie, żeby wygodę z domu przenieść nad wodę?Naszym skromnym zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, aby po każdej nocy, bez znaczenia, w jakich warunkach pogodowych przychodzi nam ją spędzać, budzić się zawsze wyspany i wypoczęty.
W kilku punktach postaramy się opisać kluczowe cechy dobrego łózka karpiowego i na co warto zwrócić uwagę szykując się do zakupu swojego pierwszego łóżka.

1.Stabilność i wytrzymałość (rama)
Każde łóżko, aby mogło spełnić swoje podstawowe zadanie musi być stabilne i wytrzymałe.
- Nisko- profilowe stalowe lub aluminiowe ramy (próba 6061), posiadają poprzeczne wzmocnienia i malowane są bardzo odporną na uszkodzenia specjalną farbą proszkową.
- Stabilność to podstawa w naszych produktach uzyskujemy ją dzięki specjalnie zaprojektowanym ramom, których w zależności od wersji możemy spotkać sześć lub osiem nóg
- Każda z nóg w naszych konstrukcjach jest osobno regulowana, co daje możliwość solidnego oparcia na podłożu, a stopki w większość modeli mają możliwość obrotu co powoduje że dostosowują się do podłoża i zmniejszają szanse na przecięcie podłogi namiotu na nierównym podłożu.
- Elementy plastikowe produkowane są z najwyższej jakości plastiku konstrukcyjnego ABS co gwarantuje, że nasze pokrętła z system wielo-ząbkowym Multi Point starczą Wam na długie lata.

2. Komfort i wygoda
Gruby, wytrzymały materacy to podstawa, zwiększa komfort i wygodę użytkowania.
- Warstwa wierzchnia wykonana jest z materiałów Aero 3D , Duranylon 600D, czy Nylonu 600D/400D Oksford zapewnią długotrwałe użytkowanie i wytrzymałość, a w przypadku poprawią (Areo 3D) wentylacje. W niektórych modelach używamy materiałów odpornych na plamienie i brud PVC.
- Rozwiązaniem stosownym w części łóżek wyższej klasy  a poprawiającym znacznie wygodę i komfort termiczny jest zastosowanie dodatkowego, grubego materaca z polaru.
- Warstw wewnętrzna to gruba, termoizolacyjna pianka, zapewnia komfort termiczny i chroni przed chłodem
- Warto zwrócić również uwagę na zastosowanie bardzo mocnych gum naciągających materac na ramie i regulacja pozwala dostosować sztywność materaca do własnych upodobań
- Sporo modeli posiada przyjemne w dotyku zintegrowane poduszki, by jak to się powiada -spało się lepiej.
- Wszystkie nasze łózka posiadają falbany wystające za obręb ramy, co powoduje, że rury nie wrzynają się w ciało.
- Łózka z serii S- Flat, posiadają od niedawna stosowane rozwiązanie, gdzie zamiast pokrętła zastosowano zawiasy, co pozwala na błyskawiczne składanie i rozkładanie, oraz przewożenie łóżka razem ze śpiworem. Rozwiązanie rozwiązuje problem gniotącego pokrętła.
- Dla poprawy bezpieczeństwa, stosujemy dodatkowe klipsy przytrzymujące rurę ramy.

3) Porady
- Jeśli często się przemieszczasz i zmieniasz łowisko, wybierze proste lekkie łóżko na 6 nogach.
- Jeśli biwakujesz dłuższy czas w jednym miejscu, nie rezygnuj z komfortu wybierz łóżko na ośmiu nogach, wybierz je na pewno, jeśli jesteś mocnej budowy lub ważysz troszkę więcej.
- Jeśli chcesz odświeżyć łóżko, wytrzyj je wilgotną ścierką lub gąbką i wysusz przed złożeniem.
- Jeśli po jakimś czasie naprężenie materac się zmniejszy, napręż mocniej gumy naciągające.
- Utrzymują elementy metalowe suche w czystości, pozbawione błota i piasku a łózko będzie służyć Ci wiele lat.

Kliknij i zobacz nasze

ŁÓŻKA
KRZESŁA