You're currently on:

.

 • ODLOTOWA BRYGADA RR, PONOWNIE W AKCJI 500 KG KARPI !!!

  To drugi w  tym roku udany wypad Teamu Tandem Baits, czyli Brygady RR, Roberta Rybczyńskiego i Roberta Skrętkowicza.  Jadąc z chłopkami na ryby, spotka Cię koleżeństwo, zajebiste wędkowanie i stu procentowe przejedzenie!!!

  Jeden z Robertów siedzi w biznesie gastronomicznym, więc zna się na rzeczy J
  Wypad na łowisko Nebesak, można uznać za bardzo udany w trzy dni złowili 500 kg ryb!!!
  Pewnie byłby więcej gdyby się tak nie obżerali :)
  Czytaj dalej

 • ALAN KONTRA RYBNICKIE MORZE

  Jak wiadomo mamy lato, a co idzie za tym bardzo mocno podkręcony metabolizm ryb. Wędkowanie szczególnie na dużych zbiornikach, dla mnie jest równoznaczne z koniecznością


  wsypywania do wody bardzo dużych ilości zanęty.  N
  a kilka dni przed planowaną zasiadką w miejsce które miałem zamiar obławiać  wsypałem około 200 litrów kukurydzy i trochę 

 • WAKACYJNE KARPIE

  Piękna pogoda , niebo bez chmur , ciepła woda w zbiornikach , tak - nadeszło lato . Zapewne większość społeczeństwa jest z tego faktu zadowolona , gdyż będzie mogła wybrać się na

  zasłużony odpoczynek nie musząc szukać opalenizny na solarium, tylko na świeżym powietrzu.
  Jest jednak pewna grupa ludzi mająca zakręcone hobby, dla których taka pogoda nie do końca Czytaj dalej

 • SARDYNA - MIÓD MALINA !!!

  W ubiegłym roku wraz z Mateuszem podczas wspólnego wędkowaniu, mieliśmy możliwość uczestniczyć w pewnym sensie w procesie selekcji naszych nowych smakołyków karpiowych.


  Po otrzymaniu do oceny całej masy nowych zapachów, udało nam się wspólnie z całej gamy wybrać dwa, które naszym zdaniem mają największą szansę na spodobanie się wygłodniałym kapiszonom.
  Zapach jednego z nich oparty jest o znane nam Wszystkim- orzechy tygrysie natomiast ten któremu przyjrzymy się bliżej to niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju Sardynka Pacyficzna.
  Po powąchaniu trzydziestu silnie skoncentrowanych śmierdzieli, ten naprawdę robił dużą różnicę. Miał swoją wyrazistą nutę rybną, z którą nie spotkałem się nigdy wcześniej.
  Sam sposób selekcji i wybór tego zapachu przez trzech zupełnie innych wędkarzy, może wiele mówić o finalnym rezultacie.
  Myślę, że każdy z Was kiedyś miał takie subiektywne odczucie na temat zapachu przynęty wybranej na zestaw końcowy, że jest ona odpowiednia i zmienianie jej nie będzie miało większego sensu.
  Jakież było moje szczęście namalowane na twarzy jak po długiej zimie przyszedł czas na wypróbowanie produktu finalnego na jednej z naszych pierwszych wypraw w 2019 roku.


  Na pierwszy rzut oka kolor wyszedł bardzo zbliżony do naszej Kałamarnicy z Pomarańczą, natomiast sama kulka jest zupełnie inna.
  Po wsadzeniu do szklanki z wodą już od pierwszego kontaktu widoczne było to z jak szybko pracującym produktem mamy do czynienia.
  Uznałem, iż pierwsza zasiadka na łowisku komercyjnym będzie świetnym miejscem do przetestowania naszego nowego produktu.

  Żeby nie kusiło na stawianie na moje inne killery z gamy zapachowej Tandem Baits, na czeskie Katlov  zabrałem z Moniką tylko kulki oraz Soft Pellet PVA o zapachu Sardynki Pacyficznej, natomiast na miejscu dokupiłem samo ziarno z rzepikiem.
  Pierwsza doba przebiegła bardzo spokojnie, ponieważ nie mieliśmy żadnego kontaktu z rybą. Tylko silna wiara oraz de facto brak innych zapachów sprawiły, że pozostało tylko czekać i ufać swojej intuicji do dobrego wyboru przynęty oraz miejsc.
  Wieczorne do nęcenie, poranna kawa i prysznic tyle było potrzeba, aby czeskie karpie zlokalizowały źródło zapachu zapewne rozchodzące się po wodzie.
  Dość ciekawe jest to, że przed naszym przyjazdem jak i podczas naszego pobytu, ryby nie współpracowały wcale, a po naszym wyjeździe z naszego stanowiska ekipa Juniorów z Polski na mistrzostwach europy zajęła ledwo 8 miejsce. Nie mogło być tylko dziełem przypadku to, że cała masa wielkich ryb zameldowała się w naszej kołysce.
  Przez 3 noce udało nam się łącznie wyholować 5 ryb powyżej 20kg z czego 3 ryby biły nasze rekordy życiowe ( Monika 2x krotnie ja raz ). CF Sardynka Pacyficzna to iście zabójcza broń na wielkie karpie.
  Kulki mają naturalną, sprawdzoną recepturę, sporo mączki z sardynki, olej rybny, rozpuszczalne proteiny rybne, nasiona a to wszystko doprawione odrobiną niepowtarzalnego aromatu z sardynki.    
  W połączeniu z CF Soft Pva Pellet stworzy najbardziej udane połączenie na najostrożniejsze karpie, gdziekolwiek będziesz próbował na nią łowić.Podpisuję się pod nią obiema rękami!!!

  To pisałem ja Rafał

   

 • FALA UPAŁÓW ☀☀☀☀ NIE KRZYŻUJE PLANÓW BARTKA

  Mimo upałów i okresu tarłowego postanowiłem wybrać się na weekendową zasiadkę. Nad wodą melduję się w piątek około godziny 17 stej.

  Rozbicie obozu i rekonesans wody zajmują trochę czasu więc zestawy lądują w wodzie około godziny 21 stej. Czytaj dalej

 • DZIKI LUSTRZEŃ Z DUŻEJ WODY

  Duże zbiorniki nie należą do najłatwiejszych, ale im trudniej tym smak satysfakcji z każdej złowionej ryby jest większy. Moją zasiadkę zaplanowałem na dużym blisko 500 hektarowym zbiorniku zaporowym.

  Tydzień wcześniej już zacząłem przygotowywać moją miejscówkę, po wysondowaniu dna wybór padł na spad z 7 metrów na 11,5 metra, dość głęboko jak dla mnie, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. 

 • SUPER SERIA ALANA 17kg, 19 kg, 20 kg !!!

  Od mojej ostatniej zasiadki na Rybniku minęły ponad dwa miesiące. Przerwa ta pozwoliła mi nabrać "głodu" i sprawiła, że od nowa mogłem czerpać radość z wędkowania na Rybniku.


  Moje zasiadki na tej wodzie zazwyczaj trwają od kilku do kilkunastu dni. Z powodu przytłaczającej ilości sprzętu, który muszę wtedy zabierać.
  Czytaj dalej

 • BEZ ŚCIEMY WALENIA, MAKSIMUM ŁOWIENIA - RAFAŁ PREJS NA BALATONIE

  Tandem Baits Carp Fishing Expedition to seria filmów robionych przez wędkarzy dla wędkarzy, bez reżyserki i planu, jeden na jeden z karpiami.

  Reportaż ten został nakręcony przez Rafała Prejsa podczas jego ostatniej wyprawy na Balaton, gdzie zmierzył się z dzikim karpiami z węgierskiego morza.

 • 22,7 kg MATEUSZ JASTRZĘBSKI, REKORD ŻYCIOWY !!

  Chcą odpocząć, odciąć się od codzienności, zrelaksować się, bez presji i spinania się i naładować baterię, decyzja mogła być tylko jedna.

  Jadę na zasiadkę, wiedziałem wcześniej już gdzie wylądują moje zestawy, więc zebrałem dupę do roboty. Choć zbliżającą się burza wcale nie przyspieszała mojego tempa, istny ? aut.
  Czytaj dalej

 • SZYBKA NOCKA ALANA

  Kolejna jedno dobowa zasiadka za mną. Wybór padł na tą samą wodę z której, jakiś czas temu udało mi się złowić kilkanaście ryb, zasiadkę odbyłem w połowie maja.


  Dni i noce w wspomnianym miesiącu były na tyle chłodne że temperatura, z mojej obserwacji długi czas stała w miejscu i nie sprzyjało to w łowieniu naszych karpi
  Czytaj dalej

Produkty 1 do 10 z 162

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 17