You're currently on:

.

 • MAJÓWKA NA PLUS !!!

  Na majową zasiadkę wybrałem się nad dobrze znaną mi wodę w jedno z moich ulubionych miejsc. Po dotarciu nad wodę,rozbiciu obozu przyszedł czas na wytypowanie miejscówek. Czytaj dalej

 • SZYMON FIJOŁEK

  Cześć mam na imię Szymon mam 18 lat .
  Przygodę z Wędkarstwem rozpocząłem 6 lat temu,cały czas się rozwijam i poznaje nowe metody łowienia zwiększając swoje umiejętności.

  Czytaj dalej

 • AMUROWA MAJÓWKA

  Zasiadkę rozpoczynam 1 maja, już z samego rana rozkładam się nad jedną z moich ulubionych wód, pełną podwodnych zaczepów takich jak zwalone drzewa, krzaki i kołki. Lubię łówić na tej wodzie na "słodko" więc zestawy uzbrajam w pojedyncze kulki Pop Up 16 mm Ananasowy Sok i jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę!
  Czytaj dalej

 • MIĘKKI PLECIONKI, CO. GDZIE I JAK?

  W artykule tym postaram się przybliżyć jak, dlaczego i co można zawiązać z miękkich plecionek, Nie ważne jak łowisz, gdzie łowisz. To nie ma większego znaczenie, te cztery, poniżej wymienione plecionki zaspokajają Twoje potrzeby w 100% i świetnie sprawdzą się większości sytuacji na łowisku.
  Plecionka Gravity Silk jest plecionką miękka, która bardzo szybko opada na dno i przylega do niego, dzięki czemu nie wzbudza nieufności karpi w stosunku do naszego zestawu końcowego. Używam jej gdy łowię na twardym dnie.
  Czytaj dalej

 • AMUROWE SZALEŃSTWO

  Od początku roku odbyłem już kilka zasiadek , ale tak naprawdę zasiadka która miała miejsce ostatnio, była z tych które lubię najbardziej. Przede wszystkim pięć dni łowienia , fajna woda  i zapowiadająca się przyjemna wiosenna pogoda , rozbudzały dodatkowo moje nadzieje na udana zasiadkę. Po przyjeździe na stanowisko utwierdziłem się  w przekonaniu, że będzie dobrze.
  po rozpakowaniu sprzętu od razu zabrałem się za sondowanie obszarów w których teoretycznie zamierzałem łowić.
  Czytaj dalej

 • DAMIAN KOSATKA

  Siemanko. Mam na imię Damian. Woj. Wielkopolskie to moje rejony a dokładnie okolice Ostrowa Wlkp. od najmłodszych lat miałem do czynienia z Karpiami ponieważ mój tata wędkował i trwa to Czytaj dalej

 • JAKUB BĄK

  Nazywam się Jakub Bąk , mam 22 lata , karpiarstwem zajmuje się „regularnie” od 2-3 lat . Moimi faworytami TB, które utkwiły mi w pamięci to Doskonała Truskawka oraz Ananasowy Sok , tak jestem zwolennikiem słodkości i przeważnie na takie łowię.

  Czytaj dalej

 • PIOTR KOMARSKI

  Cześć! Mam na imię Piotrek. Mieszkam w okolicach Wrocławia. Moją przygodę z wędkarstwem rozpocząłem jako nastolatek. Wędkarstwem karpiowym zajmuje się od 5 lat. Moimi ulubionymi łowiskami są: jezioro Smolno, Chojnica Czytaj dalej

 • MATEUSZ JANASIK

  Hej karpiowe świry,na imię mam Mateusz w tym roku kończę 30 wiosen,z karpiami miałem do czynienia od zawsze,ale na poważnie dobre 13 lat temu zacząłem łowić karpie, ryby które poznawałem, pokochałem i wielokrotnie mnie upokorzyły ,stały się częścią mojego życia.Moimi ulubionymi wodami są wody Dzikie i PZW ,wody ciężkie technicznie z dużą ilością moczarki i wywłócznika jak i mnóstwem powalonych

  Czytaj dalej

 • SZYBKA AKCJA NA KOMERCJI                                                                                                                                

  Jak sami wiecie nasza pasja potocznie nazywając karpiowaniem to nie tylko łowienie ryb, poświęcenie i czas który spędzamy nad wodą to tylko mała cząstka tego ile wkładamy wysiłku. Zarwane noce to nie jest największy problem, mróz, śnieg, wiatr i padający deszcz to dla nas prawdziwych karpirzy  codzienność.
  Czytaj dalej

Produkty 1 do 10 z 149

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 15