You're currently on:

.

 • Wymarzone zakończenie sezonu 2019 Mateusza !!!

  Witajcie karpiowa wiaro!!! . Krótko zwięźle i na temat. Listopad to dla mnie czas ostatnich zasiadek w sezonie. Pewnie że mógłbym jeździć nad wodę dopóki nie pojawi się lód ale wychodzę z założenia że odpoczynek od moich karpiowych zasiadek dobrze na mnie wpływa, daje świeżą krew i motywację na nowy sezon.

  Wybór padł na łowisko znajdujące się niedaleko mojego miejsca zamieszkania , zarezerwowaliśmy stanowisko - po stronie głębszej łowiska.

  Czytaj dalej

 • Sympatycy TB z Rekordami Na Macie !!!!!

  Na ostatnią moją zasiadkę w tym sezonie wybrałem się z kolegą Mateuszem. Wybraliśmy głębszą stronę łowiska z nadzieją że o tej porze roku ryby będą właśnie tam.

  Po pierwszej dobie bez brania zdecydowaliśmy się przenieść ze względu małe możliwości położenia naszych zestawów oraz informacji o spławianiu się ryb w płytszej części wody.

  Czytaj dalej

 • Recenzja Oil Soft Pellet - Marek Rowiński

  Niezmiernie cieszyłem się,gdy zostałem wybrany do przetestowania nowego produktu od TB-Oil Soft Pellet Fruit. Wcześniej nie miałem styczności i doświadczeń z tego typu pelletem,nie mówiąc już o aromacie owocowym.

  Pomijam tu grube pellety rybne zalane olejem łososiowym z otworem na włos.To zupełnie inna przynęta.Czy zda egzamin i czy zostanie zaakceptowana przez karpie?

  Czytaj dalej

 • PIĘKNY DZIKUS MARKA Z WODY PZW !!!!

  To była trudna i wymagająca 48h zasiadka na 30h zbiorniku PZW, ale z happy end-em.

  Łowiłem z marszu bez wstępnego przygotowania miejscówek,na dodatek woda miała na powierzchni już tylko 9 stopni.

  Czytaj dalej

 • Oil Soft Pellet - Recenzja Bartosza

  Kiedy otrzymałem do przetestowania oil soft pellet postanowiłem że zrobię to na dwóch wodach.

  Pierwsza to woda o dużej presji gdzie trzeba się wyróżnić przynętą aby połowić fajne
  ryby.Postanowiłem spędzić tam dwie dobowe zasiadki.

  Czytaj dalej

 • JESIENNA MASAKRA W CZECHACH !!!

  Tym razem nie będę się rozpisywał o tym jak się pakowałem i jak rozkładałem stanowisko, po prostu opiszę trzy dniową zasiadkę którą spędziłem na łowisku Nebesak.

  Pierwszego dnia pobytu na moim stanowisku postanowiłem bardziej się przyłożyć, zacząłem skrupulatnie sprawdzać wszystkie aspekty, które mogłyby doprowadzić do mojej ewentualnej porażki w kontakcie z rybą, czyli po raz drugi sprawdziłem cały sprzęt -  zestawy, haki, itp.

  Czytaj dalej

 • Jesień + TB = Grube miśki na macie Mateusza !!!

  O takim starcie jesieni marzyłem !!Ale od początku…. Niby koniec sezonu karpiowego zbliża się wielkimi krokami, ale mimo wielu odbytych zasiadek i złapania wielu ryb w tym roku, dostaję dodatkowego kopa do działania, gdy widzę pierwsze przymrozki, a za oknem natura przywdziewa piękne jesienne barwy.

  Z tyłu mojej głowy pulsuje wiedza, która przypomina mi że karpie tak jak inne zwierzęta w naturze zaczynają pobierać większą ilość pokarmu, żeby zrobić zapasy energetyczne przed nadchodzącą zimą.

  Czytaj dalej

 • Oil Soft Pellet - Recenzja Alana

  Krótko zwięźle i na temat.......

   

  Pelet ten strukturą przypomina budowę kulki, z łatwością daje się przebić igłą i założyć na włos czy pokruszyć.

  Czytaj dalej

 • Mateusz Mazur

  Hej. Nazywam się Mateusz Mazur lat 31 i co tu więcej napisać… :) W skrócie jeśli czytasz ten opis to zapewne tak jak ja , jesteś zapalonym wędkarzem .

  Czytaj dalej

 • Jesiotrowe urwanie głowy Matiego

  Jesień karpiowa nadeszła pełna parą. Aura w postaci pierwszych opadających liści, chłodniejszych nocy daje fajny klimat. Moim zdaniem to najlepsza pora roku jeśli chodzi o przebywanie na zasiadkach. Jeśli chodzi o ryby to również jest podobnie, bo jak wiadomo metabolizm karpi daje sygnał że powoli nadchodzi zima.

  Po ostatniej wyprawie w Chorwacji, obliczyłem że następny weekend daje mi możliwość wyjazdu na zasiadkę. Wybór padł na pobliskie jezioro . 3 dni łowienia, 2 nocki, niby trochę krótko ale z drugiej strony jak nie ma co się lubi…..

  Czytaj dalej

Produkty 1 do 10 z 179

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 18