You're currently on:

.

 • GRZEGORZ CHRÓŚCICKI

  Grzegorz, jego żona Monika i córka Julia to prawdziwa karpiowa rodzina, starają się spędzać cały wolny czas polując na karpie i amury.

  Czytaj dalej

 • ODLOTOWA BRYGADA RR, PONOWNIE W AKCJI 500 KG KARPI !!!

  To drugi w  tym roku udany wypad Teamu Tandem Baits, czyli Brygady RR, Roberta Rybczyńskiego i Roberta Skrętkowicza.  Jadąc z chłopkami na ryby, spotka Cię koleżeństwo, zajebiste wędkowanie i stu procentowe przejedzenie!!!

  Jeden z Robertów siedzi w biznesie gastronomicznym, więc zna się na rzeczy J
  Wypad na łowisko Nebesak, można uznać za bardzo udany w trzy dni złowili 500 kg ryb!!!
  Pewnie byłby więcej gdyby się tak nie obżerali :)
  Czytaj dalej

 • ALAN KONTRA RYBNICKIE MORZE

  Jak wiadomo mamy lato, a co idzie za tym bardzo mocno podkręcony metabolizm ryb. Wędkowanie szczególnie na dużych zbiornikach, dla mnie jest równoznaczne z koniecznością


  wsypywania do wody bardzo dużych ilości zanęty.  N
  a kilka dni przed planowaną zasiadką w miejsce które miałem zamiar obławiać  wsypałem około 200 litrów kukurydzy i trochę 

 • WAKACYJNE KARPIE

  Piękna pogoda , niebo bez chmur , ciepła woda w zbiornikach , tak - nadeszło lato . Zapewne większość społeczeństwa jest z tego faktu zadowolona , gdyż będzie mogła wybrać się na

  zasłużony odpoczynek nie musząc szukać opalenizny na solarium, tylko na świeżym powietrzu.
  Jest jednak pewna grupa ludzi mająca zakręcone hobby, dla których taka pogoda nie do końca Czytaj dalej

 • SARDYNA - MIÓD MALINA !!!

  W ubiegłym roku wraz z Mateuszem podczas wspólnego wędkowaniu, mieliśmy możliwość uczestniczyć w pewnym sensie w procesie selekcji naszych nowych smakołyków karpiowych.


  Po otrzymaniu do oceny całej masy nowych zapachów, udało nam się wspólnie z całej gamy wybrać dwa, które naszym zdaniem mają największą szansę na spodobanie się wygłodniałym kapiszonom.
  Czytaj dalej

 • FALA UPAŁÓW ☀☀☀☀ NIE KRZYŻUJE PLANÓW BARTKA

  Mimo upałów i okresu tarłowego postanowiłem wybrać się na weekendową zasiadkę. Nad wodą melduję się w piątek około godziny 17 stej.

  Rozbicie obozu i rekonesans wody zajmują trochę czasu więc zestawy lądują w wodzie około godziny 21 stej. Czytaj dalej

 • DZIKI LUSTRZEŃ Z DUŻEJ WODY

  Duże zbiorniki nie należą do najłatwiejszych, ale im trudniej tym smak satysfakcji z każdej złowionej ryby jest większy. Moją zasiadkę zaplanowałem na dużym blisko 500 hektarowym zbiorniku zaporowym.

  Tydzień wcześniej już zacząłem przygotowywać moją miejscówkę, po wysondowaniu dna wybór padł na spad z 7 metrów na 11,5 metra, dość głęboko jak dla mnie, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. 

 • SUPER SERIA ALANA 17kg, 19 kg, 20 kg !!!

  Od mojej ostatniej zasiadki na Rybniku minęły ponad dwa miesiące. Przerwa ta pozwoliła mi nabrać "głodu" i sprawiła, że od nowa mogłem czerpać radość z wędkowania na Rybniku.


  Moje zasiadki na tej wodzie zazwyczaj trwają od kilku do kilkunastu dni. Z powodu przytłaczającej ilości sprzętu, który muszę wtedy zabierać.
  Czytaj dalej

 • BEZ ŚCIEMY WALENIA, MAKSIMUM ŁOWIENIA - RAFAŁ PREJS NA BALATONIE

  Tandem Baits Carp Fishing Expedition to seria filmów robionych przez wędkarzy dla wędkarzy, bez reżyserki i planu, jeden na jeden z karpiami.

  Reportaż ten został nakręcony przez Rafała Prejsa podczas jego ostatniej wyprawy na Balaton, gdzie zmierzył się z dzikim karpiami z węgierskiego morza.

 • 22,7 kg MATEUSZ JASTRZĘBSKI, REKORD ŻYCIOWY !!

  Chcą odpocząć, odciąć się od codzienności, zrelaksować się, bez presji i spinania się i naładować baterię, decyzja mogła być tylko jedna.

  Jadę na zasiadkę, wiedziałem wcześniej już gdzie wylądują moje zestawy, więc zebrałem dupę do roboty. Choć zbliżającą się burza wcale nie przyspieszała mojego tempa, istny ? aut.
  Czytaj dalej

Produkty 1 do 10 z 159

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 16